Den na sněhu a dvojí pololetní vysvědčení

Ve čtvrtek 29. ledna využily všechny třídy naší školy příhodných sněhových podmínek a vyrazily se vydovádět na sníh na kopec vedle školy. Chvíli trvalo, než si děti terén ujezdily, ale pak už svištěly dolů z kopce na sáních, bobech, raketách či lopatách. Někteří ježdění střídali s koulováním nebo stavbami různého druhu.

Zdravě unaveni jsme se potom vydali do školy posilnit svačinou a ohřát. Následně už děti netrpělivě očekávaly pololetní vysvědčení, prvňáčci své premiérové. Tentokrát však někteří žáci (a bylo jich 71) dostali ke školnímu pololetnímu vysvědčení ještě i sportovní pololetní vysvědčení za 8 splněných disciplín v Sazka Olympijském víceboji. Těm, kterým to tentokrát nevyšlo, mají druhou šanci v následujícím pololetí, kdy se plnění disciplín budeme opět v tělesné výchově věnovat:)

Náhledy fotografií ze složky Pololetní den na sněhu