Deštivá atletická olympiáda

17. 5. 2018

Ve čtvrtek 17. 5. 2018 se za nepřetržitého deště konala na Městském atletickém stadionu v Uh. Hradišti Venkovní atletická olympiáda žáků 1.stupně, na kterou dorazilo i 15 dětí naší školy.

V obtížných podmínkách, které ale byly pro všechny stejné, jsme získali pět ceněných umístění v TOP 10 – Agáta Balíčková obsadila ve skoku dalekém pěkné 5. místo, Ondřej Adámek 6. místo ve stejné disciplíně, Tomáš Huťka 6. místo v běhu na 50 m, Tomáš Marek 8. místo v hodu míčkem a Vašík Vagunda 10. místo ve vytrvalostním běhu na 600 m. Také ostatním dětem patří pochvala za odvedené výkony i fandění kamarádům, byť skončily na zadních příčkách. Závěrečná štafeta na 4x60 m byla kvůli nepřízni počasí nakonec zrušena.

Tímto závodem jsme ukončili letošní atletický školní rokJ

Náhledy fotografií ze složky Venkovní atletická olympiáda