Vážení rodiče,

na zářijových třídních schůzkách jste obdrželi hesla a informace k elektronické žákovské knížce. Aplikace je spuštěna. Naše aplikace neslouží k evidenci známek. Prostřednictvím elektronické žákovské knížky Vám budou předávány základní informace týkající se akcí, změn rozvrhu, výletů, exkurzí, apod. Na Vámi uvedené emailové adresy by Vám mělo přijít oznámení, že jste obdrželi zprávu.

V oblíbených odkazech na stránkách školy najdete odkaz ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA, po kliknutí na odkaz se otevře přihlašovací stránka, na které zdáte údaje, které jste v září obdrželi. Dále máte možnost stáhnout si do mobilních telefonů nebo tabletů aplikaci bakaláři a nahlížet do žákovské knížky prostřednictvím těchto zařízení ( podporují téměř všechny operační systémy).

V případě, že Vám na email nebude chodit oznámení o obdržení zprávy, informujte, prosím, třídního učitele a nejprve zkontrolujte správnost zadané emailové adresy.

Doporučuji sledovat elektronické žákovské knížky. Vzkazy budou předávány pouze elektronickou formou.

Kateřina Kuntová