Halová atletická olympiáda 2017

V úterý 21. 3. se vydala skupinka 16 dětí po delší zimní přestávce opět zápolit ve sportovních soutěžích. Zúčastnili jsme se Halové olympiády 1. stupně ZŠ ve Sportovní hale v Uh. Hradišti. Účast vyrovnala rekord z předešlých let - přihlásilo se 20 škol jak z Uherskohradišťska, tak z Uherskobrodska. Děti měřily síly v kategoriích mladších a starších chlapců i dívek. Organizátoři akce ze ZŠ Sportovní si velmi dobře poradili s tak velkým počtem dětí a disciplíny běh na 30 m, vytrvalostní běh, hod tenisákem, skok do dálky z místa a štafetový běh proběhly hladce. Bojovnost jalubským žákům nechyběla, i když medaile nám letos "necinkla". Velmi blízko k ní měly mladší dívky ve štafetě ve složení Lucka Šimčáková, Klárka Trávníčková, Emma Salingerová a Anetka Kočendová, které svůj rozběh vyhrály, ale nakonec podle času skončily na krásném pátém místě. V první desítce se objevil i Kryštof Balíček - v běhu na 30 m skončil na ceněném 8. místě a David Friak - ve skoku dalekém z místa obsadil právě 10. místo. Ostatní malí atleti se pak pohybovali ve druhé desítce, někteří těsně za tou první:) Každopádně si zasluhují pochvalu za reprezentování naší malé školy, a to nejen při atletických závodech - pochvalu jsme si totiž vysloužili od pana řidiče už v autobusesmiley Kromě výše jmenovaných jsou to ještě: Veronika Vévodová, Aneta Smělíková, Barbora Dostálková, Gabriela Miléřová,  Vašík Vagunda, Kuba Hrňa, Adam Kmeť, Šimon Grebeníček, Tomáš Marek a Tonda Panáček.

Náhledy fotografií ze složky Halová atletická olympiáda 2017