INFORMACE K ZÁBAVNÉMU SPORTOVNÍMU ODPOLEDNI 18. 2. 2015

6. 2. 2015

Ve středu 18. 2. 2015 se na kulturním domě uskuteční pro všechny děti naší školy zábavné sportovní odpoledne. Tuto mimoškolní akci pořádá Asociace amatérských sportů ČR Praha. Součástí bude hlavní závod v co nejrychlejším překonání „opičí dráhy“, doprovodný program a případná autogramiáda přítomného známého sportovce. Budeme moc rádi, když se zapojí a zúčastní co nejvíce dětí.

V tento den bude výuka ukončena 11.45 h pro všechny třídy a po obědě se přesuneme na KD. Děti mohou ze školy odcházet samy nebo v doprovodu učitele, sportovní oblečení a obutí s sebou! Celá akce začne ve 13h, od 12.15 h se budou děti registrovat na místě. Po ukončení asi v 15 hodin děti odchází z KD samy domů. Akce se zúčastní zástupci AAS Praha, pan starosta, ředitelka školy i ostatní pedagogové.

Děti se mohou rozhodnout, zda se zúčastní hlavního závodu, nebo budou pouze v roli diváka. Všichni můžete přijít fandit!