Plavání 2016/2017

Ve středu 8.2.2017 začíná plavecká výuka. Sraz 7:15 na točně a na prostřední zastávce. S sebou: plavky, ručník, koupací čepice, svačina, pití. Tento den nebudou svačiny ve škole. Dívky musí mít vlasy pevně spletené do copánků a drdůlku, jelikož je nutné, aby si děti samy nasazovaly koupací čepice. Dále je nutné, aby měly čepice na přechod do školy a vhodné oblečení. Úhradu za plavání ve výši 400,-Kč  vybírá třídní učitel do 9.2.2017. Pokud potřebujete potvrzení o zaplacení, informujte třídního učitele. V případě, že se dítě po nemoci nebude moct zúčastnit plaveckého výcviku, přijde do školy na 9:45 hod (je třeba doložit omluvenku). Na plaveckou výuku jezdí pouze plavající děti.

Během tohoto týdne obdrží zákonní zástupci potvrzení o způsobilosti, které zašlou podepsané zpět třídní učitelce.

Děkuji.

žádost o uvolnění z výuky