Plavecká soutěž 1. stupně v Uh. Hradišti

V úterý 4. 6. 2013 se 19 dětí naší školy vydalo do uherskohradišťského aquaparku na regionální přebor žáků 1. stupně základních škol. Soutěžily v kategoriích dívek a chlapců dle ročníků. Žáci 1. třídy plavali 25 m prsa, druháci a třeťáci 50 m prsa, starší ročníky pak 50 m volný způsob. V závěru soutěže plavaly děti štafetu 3x25 metrů. Z osmi zúčastněných škol jsme skončili sice sedmí, ale Terce Trávníčkové ze 4. třídy se podařilo pro naši malou školu vybojovat krásné 3. místo a bronzovou medaili. Velmi pěkného umístění dosáhla i Deniska Adámková z 1. třídy (5. místo). Na pátém místě skončila také štafeta 1. a 4. třídy. Další bodovaná místa vybojovali: Vendula Dobiášová, Tomáš Stolička, Dominik Balvín, Gabriela Miléřová, Andrea Máčalová, Petr Dobiáš, Aneta Málková, Veronika Botková, Antonín Panáček, Tomáš Fišer, Lukáš Mach, Viktorie Slováková, Michael Fiala, Anežka Grebeníčková a velkou bojovnost prokázali i: Matěj Šůstek, Gabriela Chybíková a Vašek Husařík. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Náhledy fotografií ze složky Regionální přebor v plavání 1. st. ZŠ