Přebor regionu UH v plavání

Ve čtvrtek 4. června uspořádala Plavecká škola Uh. Hradiště závody v plavání žáků 1. stupně ZŠ a my jsme na nich nemohli chybět! Přeborů regionu se zúčastnilo jedenáct škol. Skupina našich dvaceti vybraných dětí zápolila s ostatními jednak v individuálních disciplínách, kde se hodnotili zvlášť chlapci a dívky (1. - 5. třída) a jednak ve smíšených štafetách. V konečném součtu obsadili jalubští žáčci pěkné 8. místo.

Mezi nejhodnotnější individuální výsledky patří 4. místo Klárky Trávníčkové a 8. místo Emmy Salingerové z 1. třídy za 25 m prsa, 8. místo Kristýny Odstrčilíkové ze 4. třídy za 50 m volný způsob a 10. místo Jirky Bilíka z 2. třídy za 50 m prsa. Ve štafetách jsme získali:

6. místo - prvňáčci: Klára Trávníčková, Emma Salingerová a Adam Otrusina

7. místo - druháci: Barbora Dostálková, Zuzana Husaříková a Jirka Bilík

8. místo - třeťáci: Veronika Vévodová, Gabriela Miléřová a Šimon Grebeníček

- páťáci: Viktorie Slováková, Václav Skřivánek a Oliver Stalčík

9. místo - čtvrťáci: Adéla Gálová, Kristýna Odstrčilíková a Petr Fianta

Pochvalu zasluhují i ostatní: Anetka Kočendová, Marian Andrýsek, Verča Botková, Michael Fiala a Petr Dobiáš.

Po skončení závodů jsme si zpříjemnili delší čekání na autobus do Jalubí hraním v parku a před sportovní halou:-)

Náhledy fotografií ze složky Regionální přebor v plavání