Přírodovědná soutěž na 2. stupni ZŠ St. Město

Ve středu 22. května 2013 se dvě skupiny žáků 5. třídy spolu s osmnácti skupinami žáků z jiných okolních škol zúčastnily přírodovědné soutěže na 2. stupni ZŠ ve Starém Městě. Jedním z cílů soutěže bylo děti seznámit s dalšími prostory i některými učiteli školy, kterou budou po prázdninách navštěvovat. Samotná soutěž se pak skládala z písemného testu, praktické úkoly obsahovaly pak poznávání plodů a koření, poznávání živočichů a rostlin, třídění odpadů. Děti tak měly již podruhé možnost nahlédnout "pod pokličku" své budoucí školy a podruhé šlo o akci velmi zdařilou! Při zpáteční cestě na autobus do Uh. Hradiště se zastavily v restauraci na plánovaný tak trochu jiný oběd a moc si pochutnaly. Prožili jsme pěkný den!