Rozsvěcování stromečku s Mikulášem a vánočním jarmarkem

6. 12. 2015

Ve čtvrtek 3. 12. se ve spolupráci s obecním úřadem konalo již tradiční rozsvěcování stromečku, kterému předcházela besídka dětí mateřské i základní školy před kulturním domem. V závěru vystoupení za dětmi přišel i Mikuláš s anděly a čertem, aby posléze v čele početného průvodu všechny přítomné přivedl před obecní úřad, kde pan starosta slavnostně rozsvítil nazdobený vánoční strom. Poté, co byly všechny malé i velké děti obdarovány mikulášskými balíčky, se mohli zájemci vydat nahlédnout do přízemí obecního úřadu. Konal se tam vánoční jarmark pořádaný základní školou, kde zástupci všech tříd včetně školní družiny prodávali moc pěkné, neobyčejné a zajímavé výrobky, které doma vyráběli buď žáci sami nebo ve spolupráci se svými rodiči, některé i ve škole v hodinách výtvarné nebo pracovní výchovy. Mezi dětmi panovala následující den velká spokojenost s proběhlou akcí, nejen pro "vydělané" penízky, které poslouží každé třídě k účelu, který si sama zvolí, ale také za zdařilé vystoupení, na které delší čas trénovali:-)

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem rodičům, kteří svým dětem pomohli připravovat výrobky k prodeji na jarmark nebo je jakýmkoliv způsobem podpořili!

Náhledy fotografií ze složky Rozsvěcování stromečku s Mikulášem