Jdi na obsah Jdi na menu

Stříbrná štafeta mladších atletek

Na atletické olympiádě 1. stupně, konané za účasti 13 škol v mladší kategorii a 15 škol ve starší kategorii, vybojovaly mladší dívky ve složení Emma Salingerová, Agáta Balíčková, Lucie Šimčáková a Aneta Kočendová 2. místo ve štafetovém běhu na 4 x 60 metrů! Holky skvěle zvládly nejenom běh, ale i předávky na jednotlivých úsecích a zaslouženě při závěrečném slavnostním ceremoniálu vystouply na stříbrný stupínek. Obrovskou radost měli všichni členové školního týmu, protože získat medailové umístění není v tak velké konkurenci vůbec jednoduché. Holkám moc blahopřejeme a děkujeme!

Do 10. místa se ještě umístili: Agáta Balíčková (6. místo, skok daleký, 322 cm), Veronika Botková (7. místo, skok daleký, 353 cm), Aneta Kočendová (7. - 8. místo, hod kriketovým míčkem, 19 m), Emma Salingerová (8. místo, běh na 50 m, 9,48 s), štafeta mladších chlapců na 4 x 60 m (9. místo - Václav Vagunda, Tomáš Huťka, Jakub Hrňa a Ondřej Adámek).

Školu dále reprezentovali: Gabriela Miléřová, Veronika Vévodová, Denisa Adámková, Alex Dobiáš, Ondřej Viceník a Antonín Panáček.

Všem výše jmenovaným patří dík za reprezentování školy na této sportovní soutěži a také pochvala za vzájemné povzbuzování a skvělou týmovou atmosféru!

 

Náhledy fotografií ze složky Atletická olympiáda UH