Stříbro z halové atletické olympiády 1. stupně

7. 4. 2014

Ve středu 2. dubna jsme se zúčastnili halové atletické olympiády 1. stupně ZŠ ve sportovní hale v Uherském Hradišti. V letošním roce bylo přihlášeno rekordních 20 škol.

Soutěžilo se v kategoriích 1. - 3. třída a 4. - 5. třída zvlášť chlapci a dívky v těchto disciplínách:

sprint na 30 metrů, vytrvalostní běh, skok z místa, hod tenisovým míčkem a štafetový běh.

V celkovém pořadí škol jsme obsadili 14. místo, což není neúspěch.

Naší nejúspěšnější závodnicí se stala Tereza Trávníčková z 5. třídy, která dosáhla ve vytrvalostním běhu na stříbrnou medaili. Terce moc gratulujeme!

Za skvělé výkony lze považovat umístění v první desítce:

4. místo Kristýny Odstrčilíkové v hodu míčkem (bronz jí unikl o pouhých 8 cm),

5. místo Adély Gálové ve sprintu,

6. místo Michala Koláře také ve sprintu,

7. místo Michaela Fialy v hodu míčkem; všichni jsou žáky 3. třídy.

Dalšími účastníky byli:

Antonín Panáček, Ondřej Viceník, Veronika Botková, Denisa Adámková, Andrea Máčalová, Matěj Šůstek, Vendula Katrňáková, Matěj Gajdošík, Viktorie Slováková, Petr Dobiáš, Václav Skřivánek.

Všem děkujeme za vzormou reprezantaci školy a do dalšího závodění přejeme hodně úspěchů!

Náhledy fotografií ze složky Atletická olympiáda 1. stupně ZŠ