Trénink s olympionikem TOMÁŠEM VERNEREM

21. 5. 2015

V úterý 19. 5. jsme se konečně dočkali dlouho očekávané události! Navštívil nás tým Sazka Olympijského víceboje v čele s olympionikem a mistrem Evropy v krasobruslení Tomášem Vernerem.

Hned od brzkého rána probíhaly nutné přípravy, abychom mohli v půl deváté zahájit trénink. Kromě Tomáše Vernera za námi přijel i stříbrný a bronzový medailista z olympiády v roce 1972 a 1976 pan Oldřich Svojanovský, který vybojoval tituly ve veslování a pochází z Otrokovic. Postu moderátora dvouhodinové akce se ujal několikanásobný Mistr světa a Evropy ve footbagu (hakisáku) Honza Weber. Maskotem tohoto dopoledne se stal Pinďa ze Čtyřlístku

Po slavnostním zahájení a představení všech zúčastněných jsme našim hostům zazpívali píseň, kterou složila Kristýnka Odstrčilíková ze 4. třídy a na kytaru nás doprovodila paní ředitelka. Připojila se i děvčata z 5. třídy se svou autorskou písničkou, při které se doprovázely zvuky kelímků. Pak už se rozprchla smíšená družstva dětí ze 3. - 5. třídy postupně k pěti stanovištím na travnatém hřišti, kde se snažili docílit co nejlepších výkonů, aby právě jejich tým byl nejlepší. Jedno stanoviště obsadil přímo Tomáš Verner a zbylá čtyři paní učitelky. Prvňáčci a druháčci zase sportovali s Pinďou na opičí dráze. Vše trefně moderoval Honza Weber. Pan Svojanovský dohlížel na správné provádění cviků a fair play chování dětí.

Na závěr proběhlo vyhodnocení a rozdávání drobných odměn. Od nás hosté dostali dárek v podobě perníkového srdce, která nám ochotně upekla a nazdobila paní Burdová, za což jí moc děkujeme. Došlo i na rozlučkovou lidovou písničku Ty jalubské drmolice. Po společném focení a autogramiádě jsme se už nadobro museli se všemi pro tento den rozloučit, neboť je čekala cesta do další školy ve Zlínském kraji, která je odměnou získala jako my. AKCE SE NÁM VŠEM MOC LÍBILA!!!

Náhledy fotografií ze složky Trénink s olympionikem TOMÁŠEM VERNEREM