Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěšná halová atletická olympiáda

6. 3. 2018

Za účasti 16 škol ze širokého okolí proběhla v úterý 6. 3. 2018 ve Sportovní hale v Uh. Hradišti Halová atletická olympiáda 1. stupně. Od nás se na ni vypravilo 16 mladších a starších kluků a děvčat, aby reprezentovali školu ve čtyřech disciplínách a štafetě.

Hned v úvodu soutěží nám "cinkly" dvě medaile, a to STŘÍBRNÁ zásluhou AGÁTKY BALÍČKOVÉ, která výborně zaběhla vytrvalostní závod mladších dívek, a po chvíli ZLATÁ zásluhou LUCKY ŠIMČÁKOVÉ, která se naopak blýskla skvělým startem i během na nejkratší trati. Obě holky zářily radostí a my s nimi!

Konkurence byla velká, k vidění byly parádní výkony, takže dostat se třeba i do první desítky byl velký úspěch.

To se právě podařilo mladším klukům ve štafetovém závodu, kde Tomáš Huťka, Ondřej Adámek, Matouš Grebeníček a Jakub Hrňa vybojovali 5. místo. Stejné umístění ve stejném závodu se podařilo i mladším dívkám ve složení Eliška Dobiášová, Nikola Skulová, Agáta Balíčková a Lucie Šimčáková.

Mezi další úspěšné patří Ondřej Adámek - 8. místo v hodu míčkem, Tomáš Huťka - 9. místo ve vytrvalostním závodu, Eliška Dobiášová - 10. místo v hodu míčkem.

Také ostatní naši reprezentanti zaslouží pochvalu, a to za odvahu a chuť jít do závodu i za sportovní chování - jmenovitě: Klárka Trávníčková, Kristýnka Slováková, Anetka Kočendová, Sanďa Kubátová, Adam Dlapa, Jirka Bilík, Tomáš Marek a Vašík Doseděl.