Venkovní olympiáda

21. 5. 2015

Ve středu 13. 5. se šestnáct dětí naší školy zúčastnilo venkovní atletické olympiády 1. stupně v Uh. Hradišti na atletickém stadionu. Vzhledem k tomu, že žáci 4. třídy byli tento den na dopravním hřišti, museli je nahradit i ve starší kategorii děti mladší, a tak někteří dostali šanci nasbírat své první závodní zkušenosti. Soutěžení probíhalo v kategoriích mladší chlapci a dívky (1. - 3. tř.) a starší chlapci a dívky (4. - 5. tř.) v disciplínách běh na 50 m, skok do dálky s rozběhem, hod kriketovým míčkem, běh na 600 m a štafeta na 4 x 60 m.

Našim nejúspěšnějším závodníkem byl Ondra Viceník, který skončil na 7. místě v běhu na 60 m. Celkem se k závodům přihlásilo 13 škol.

Naši školu dále reprezentovali: Magdaléna Bilíková, Michaela Galářová, Petr Dobiáš, Václav Skřivánek, Tomáš Vévoda, Jan Pochylý, Alex Dobiáš, Tonik Panáček, Kryštof Balíček, Michaela Stýskalová, Gabča Miléřová, Sára Němcová, Veronika Botková, Denisa Adámková a Aneta Smělíková.

Náhledy fotografií ze složky Venkovní olympiáda