Volba Miss a Missáka 2014

16. 4. 2014

Již tradičně probíhá na naší škole volba Miss a Missáka, které se zúčastňují vždy dva zástupci každé třídy (chlapec a dívka). Tyto zástupce si zvolí děti v dané třídě a po celou dobu soutěže jim drží pěsti a povzbuzují je, někteří i pomáhají se soutěžními disciplínami.

Letos tomu nebylo jinak a soutěžní klání připadlo na středu 15. dubna, kdy se v jídelně školy sešlo 5 chlapců a 5 dívek, aby ve třech disciplínách (odpověď na otázku porotců, volná disciplína a promenáda) přesvědčili porotu složenou jak z dětí, tak z paní učitelek.

Porota to neměla vůbec jednoduché, všichni soutěžící byli moc šikovní, k vidění bylo taneční vystoupení, hra na flétnu, keyboard nebo klavír, ukázka juda, přednáška o koních, zpěv, scénka, příprava pokrmu nebo vyprávění vtipů.

Nakonec velmi těsně byli pro letošní rok zvoleni Missáky Barbora Dosedělová ze 3. třídy a Dominik Pecha z 5. třídy. Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za pěkné chvíle, které jsme s nimi mohli prožít.

Náhledy fotografií ze složky Volba Miss a Missáka 2014