Volba Miss a Missáka 2015

Tradiční akcí naší školy je pořádání soutěže Miss a Missák. Letos připadla na 8. dubna. V roli soutěžících bylo 5 dívek a 5 chlapců z 1. - 5. třídy, mezi porotci byli vždy dva zástupci (chlapec a dívka) z každé třídy a paní učitelky, ostatní byli v roli diváků a někteří také fungovali jako pomocníci svých zástupců v soutěži.

K vidění byla dvě taneční vystoupení, dále baletní vystoupení, recitace, kovbojská scénka a scénka s babičkou, setkání s myslivcem, skládání origami či show s otázkami pro paní ředitelku. Obecenstvo i porota se velmi bavili a velkým potleskem ocenili výkony soutěžících.

Závěrečné rozhodování o vítězi nebylo nijak jednoduché, protože všichni byli skvělí, nakonec o několik bodů zvítězila a Miss naší školy pro rok 2015 se stala KLÁRA TRÁVNÍČKOVÁ z 1. třídy a Missákem školy pak JAN POCHYLÝ z 5. třídy.

Náhledy fotografií ze složky Volba Miss a Missáků 2015