Vydařený vánoční jarmark s dílničkami

Letos opět po roce proběhl na kulturním domě již tradiční vánoční jarmark. Předcházelo mu setkání jalubských obyvatel u obecního úřadu, kde příchod Mikuláše, anděla a čerta doplnily děti z mateřské i základní školy vystoupením s básničkami a písničkami, za které si zasloužily mikulášské balíčky. Po slavnostním rozsvícení obecního vánočního stromečku se příchozí přesunuli do blízkého KD, kde bylo k vidění a prodeji nepřeberné množství krásných výrobků spjatých s vánočním časem. O ty se zasloužily nejen děti ze ZŠ a MŠ, které je buď samy doma, nebo s paními učitelkami vyrobily, ale často také jejich rodinní příslušníci. Součástí jarmarku byly i čtyři dílničky, které vedly paní učitelky, a kde si mohli všichni za drobný peníz vyrobit další vánoční doplňky. Všem, kteří se na vydařené akci podíleli - ať už v roli vyrábějících, nebo nakupujících - patří velké poděkování. Jednotlivé výdělky u stánků jsou určeny přímo třídám.

VŠEM PŘEJEME PŘÍJEMNĚ STRÁVENÝ ADVENT!

Náhledy fotografií ze složky Vánoční jarmark a dílničky 2017