Výlet Macocha 2016

15. 5. 2016

Cílem školního výletu žáků třetího a druhého ročníku se stala naše nejznámější propast Macocha. Dvoudenní výlet započal příjezdem na chatu Macocha, která se nachází přímo nad touto propastí. Zde byli žáci ubytováni. Pak následoval pěší přesun do přírodního areálu Velká Dohoda, kde se nachází lanové centrum. Tady si žáci vyzkoušeli svou zdatnost při zdolávání překážek, odvahu při prohlídce místní jeskyně a ověřili si své znalosti při přírodovědném kvízu.

Následující den byl zaměřen na prohlídku Punkevní jeskyně s nádhernou krápníkovou výzdobou. Největším lákadlem však byla plavba na lodičkách po řece Punkvě. Přišlo i na nákup suvenýrů a potom už lanovkou hurá nazpět na chatu Macocha. Po vydatném obědě následoval odjezd domů.

Náhledy fotografií ze složky Výlet Macocha 2016