Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky sportovního odpoledne žáků naší školy

Na níže uvedeném odkazu si můžete přečíst tiskovou zprávu vydanou Asociací amatérských sportů ČR o proběhlém zábavném sportovním odpoledni:

http://www.aascr.cz/vsichni-do-toho-v-jalubi-se-nadsene-sportovalo/

Celkové výsledky:

DÍVKY - 1.- 2. třída

 

závodník

třída

výsledný čas

Kočendová Aneta

1

0:58:46

            Cigošová Barbora

1

1:22:10

Racková Tereza

1

1:16:83

Slováková Kristýna

1

1:01:51

Mifková Terezie

1

0:56:97

Dostálková Barbora

2

00:42:00

Chybíková Veronika

2

00:44:99

Kubátová Sandra

2

00:48:02

Pochylá Valentýna

2

00:52:88

Světinská Klára

2

00:53:14

Šmídová Eliška

2

00:53:82

 

 

 CHLAPCI - 1.- 2. třída

 

 

závodník

třída

výsledný čas

Kmeť Adam

1

00:48:75

Otrusina Adam

1

00:46:31

Reichman Petr

2

00:32:63

Bilík Jiří

2

00:30:99

Marek Tomáš

2

00:32:89

Andrýsek Marian

2

00:40:86

Hejda Ondřej

2

00:35:70

Fajkus Jiří

2

00:37:40

 

DÍVKY - 3.- 5. třída

 

 

závodník

třída

výsledný čas

Vévodová Veronika

3

00:45:41

Smělíková Aneta

3

00:44:27

Šimčáková Barbora

3

00:41:11

Stýskalová Michaela

3

00:38:81

Vicianová Karolína

3

00:42:93

Botková Veronika

3

00:35:50

Malá Tereza

3

00:43:94

Miléřová Gabriela

3

00:40:12

Gálová Adéla

4

00:35:54

Schlaufová Šárka

4

00:47:74

Málková Aneta

4

00:40:00

Slováková Eva

4

00:36:30

Grebeníčková Anežka

4

00:37:18

Kurová Aneta

4

00:36:53

Daňková Ellen

4

00:30:95

Vagundová Dominika

5

00:32:58

Adámková Denisa

3

00:39:98

Chybíková Gabriela

5

00:33:96

Galářová Michaela

5

00:40:93

 

 

CHLAPCI - 3.- 5. třída

 

 

závodník

třída

výsledný čas

Grebeníček Šimon

3

00:39:67

Viceník Ondřej

3

00:41:20

Balíček Kryštof

3

00:37:73

Dobiáš Alex

3

00:32:05

Panáček Antonín

3

00:32:12

Horehleď Ondřej

3

00:37:19

Rudický Mirek

3

00:45:74

Fiala Michael

4

00:34:47

Ludva Jan

4

00:33:99

Rozsypálek Adam

4

00:27:08

Duda Marek

4

00:34:11

Kolář Michal

4

00:25:77

Skřivánek Václav

5

00:31:28

Doseděl Michal

5

00:33:92

Friak Jakub

5

00:34:31

Vévoda Tomáš

5

00:29:80

Dobiáš Petr

5

00:32:96

Všem, kteří přišli tuto akci podpořit, děkujeme!

 

Náhledy fotografií ze složky Sportovní odpoledne