Výtvarná soutěž ATLETICKÉ VAJÍČKO

Ve školním roce 2014/15 jsme zapojeni do tří větších sportovních projektů, jedním z nich je projekt Českého atletického svazu Atletika pro děti do škol. Před Velikonocemi byla pod hlavičkou projektu vyhlášena výtvarná soutěž o nejpovedenější atletické vajíčko, do které se mohly zapojit pouze registrované školy. Z našich tříd se jí zúčastnili třeťáci a čtvrťáci, a to celkem 34 dětí. Do soutěže však mohlo být odesláno pouze 5 výtvorů, což bylo velmi těžké rozhodování. Všechna atleťácká vajíčka jsme si však vystavili a zkrášlují nám chodbu u tříd. Po několika dnech nám přišla zpráva, že z naší školy se nejvíce zalíbilo vajíčko MIRKA RUDICKÉHO ze 3. třídy, který za odměnu získá reflexního zajíčka od partnera projektu České spořitelny. Mirkovi blahopřejeme a jeho úspěch bereme jako úspěch celé školy:-)

Ve fotogalerii se můžete podívat na nápaditost dětí.

Náhledy fotografií ze složky Výtvarná soutěž ATLETICKÉ VAJÍČKO