ZÍSKALI JSME TRÉNINK S OLYMPIONIKEM!

Letos se nám daří zúročovat maximální snažení a zapojení do sportovních projektů ČR! Po nedávném zisku pingpongového stolu k nám dorazila další výborná zpráva - ocitli jsme se mezi 29 školami z České republiky, které získaly Trénink s olympionikem. Zároveň jsme se stali nejaktivnější školou v plnění Sazka Olympijského víceboje v tomto pololetí ve Zlínském kraji. Tato odměna je velkým zadostiučiněním naší snahy.

Kriteriem pro zisk TRÉNINKU bylo splnění co největšího počtu disciplín víceboje s co největším počtem dětí a výsledky včas zaslat k vyhodnocení (dosáhli jsme 100% účasti).

V moderovaném programu si smíšené týmy dětí zacvičí s olympionikem, jehož jméno je zatím tajemstvím a profesionálními trenéry na čtyřech stanovištích. Pro nejmladší žáky bude připravena opičí dráha se Čtyřlístkem.

O podrobnostech k této akci budete informováni.