Zlato a stříbro na halové olympiádě!

Ve středu 9. 3. se 16 dětí naší školy zúčastnilo bojů o nejlepší sprintery, skokany, vytrvalce a sportovce v hodu míčkem na atletické halové olympiádě 1. stupně ve sportovní hale v Uherském Hradišti. Celkem se sešlo 15 škol z okresu.

V mladší kategorii 1. - 3. třída se výborně dařilo našemu Jirkovi FAJKUSOVI, který ve skoku z místa vybojoval ZLATOU příčku.

Mezi staršími v kategorii 4. - 5. třída uspěla a STŘÍBRNOU příčku získala Adéla GÁLOVÁ za hod tenisovým míčkem. Těsně uteklo medailové umístění Michalovi KOLÁŘOVI ve skoku z místa (4. místo).

Závěrečnou disciplínu štafetový běh absolvovalo všech 16 dětí, vždy čtyři ve své kategorii.

V celkovém pořadí naše škola obsadila pěkné 12. místo.

Pochvalu si zaslouží i všichni další: Aneta Kočendová, Emma Sallingerová, Jiří Bilík, Petr Reichman, Tomáš Marek, Veronika Chybíková, Michaela Davidová, Ondřej Viceník, Kryštof Balíček, Denisa Adámková, Aneta Smělíková, Michaela Stýskalová a Michael Fialasmiley

Náhledy fotografií ze složky Halová olympiáda 2016